העור הוא חומר הגלם האולטימטיבי עבור ארנקים ותיקים. יש לו נוכחות, עמידות וחוסן, ובו בזמן את היכולת להיות גמיש וכפוף לצרכיו של הלקוח/לקוחה

תהליך יצירתו של כל ארנק או תיק מתחיל בבחירת העור: העור מתווה את נראות, עיצוב ואופי המוצר הסופי.

35 שנות ניסיון הביאו אותנו לידיעה כי כל לקוח/ה ימצא את סוג העור אליו הוא מתחבר. לכן, אנו משתמשים במגוון עורות אופנתיים וצבעוניים.

בראש ובראשונה אנו מחפשים את הנוחות. המוצרים שלנו נעשים במטרה לשמש כמוצר נוח ויעיל, וזאת על מנת שהשימוש בארנק שלנו או בתיק, יהיה קליל ביום יום

  

Africa Leathert

 


 

עור אפריקה:

 

עורות שוורים נבחרים תוצרת חבל ונטו בצפון איטליה. עורות אלה מעובדים בשיטה ידידותית וטבעית. עור זה עמיד כנגד מים, חזק ועבה ללא פיגמנטציה. העור מקבל עיבוד של עישון כדי להביא אותו למצב של לוק ישן בסגנון וינטג'. העור קל וגמיש, והצבעים שלו הם בעיקר גווני חום. 

 

   
   

  

                         

 אם את אוהבת טבע, נעלי נוחות וחוויות- עור אפריקה הוא בדיוק בשבילך

  דוגמה לארנק מעור אפריקה:

עור אפריקה


 

עור נאפה:

 

עור נאפה הוא העור המופץ ביותר והמוכר ביותר בתעשיית האופנה. מקור המילה נאפה הוא מהשפה האיטלקית, ופירושה בקר. ייחודו של עור הנאפה נמצאת ברכותו, שגורמת לנו ליהנות מיצירת המגע עמו. עור נאפה הוא עור פשוט, המגיע במגוון רחב של צבעים. 

 

     

   
   

            

 

אם את אוהבת פשטות, נוחות וקלאסיות- נאפה כנראה יתאים לך.  

דוגמה לתיק מעור נאפה:

 


 

עור וינטג':

עור עם מראה שומני, שמעניק לו את הלוק של פעם. עור הוינטג' נכנס אלינו בסערה לפני כ7 שנים, וכבש את לבבות הבחורות בישראל. עור זה הוא נצחי, בעל לוק שובבי. שילבנו את העור ביחד עם תיקי אולד סקול שמשלימים את מראה הוינטג'.  

 

   
   

 

 

אם את טוענת שבעצם נולדת בסיקסטיז, כנראה שאת צריכה לבחור וינטג'.

דוגמה לארנק מעור וינטג':

 

    

 


 

עור בייסיק-שפלט:

עור שפלט, שנותן לארנק מראה קשיח ומבריק. מתאים לדגמים קלאסיים ונצחיים. עור השפלט עלול לבלבל אתכן עם העור האיטלקי – הברידג'. נקודת השוני המהותית נמצאת באיכות של השניים. העור האיטלקי צבוע בחבית, כזה שיחזיק עשרות שנים. העור הבייסיק-שפלט, הוא פשוט ולכן נמכר במחירים אטרקטיביים אשר מתאימים לכל צרכן.

   
   

 

אם את לא אוהבת לבזבז יותר מידי על ארנק, ועדיין מעוניינת לרכוש ארנק מעור- הבייסיק יתאים לך כמו כפפה.

  דוגמה לתיק מעור בייסיק/שפלט: