מתנות לועדי עובדים -אביזרי אופנה

בפני המעסיק/ה תמיד עומדת השאלה איזו מתנה לתת בחגים, בימי הולדת, באירועים מיוחדים. מתנות לועדי עובדים מבוססות לרוב על שוברי מתנה, כלי בית, כלים למטבח, מוצרי חשמל, חבילות שי ועוד.

רעיון יותר מקורי ומיוחד העומד בפני המעסיק/ה הוא אביזרי אופנה, אותו מנהל משאבי אנוש שאוהב לחשוב מחוץ לקופסא יכול לחדש ולהציע מתנה ייחודית , מתנה שיכולה לתרום לתחושה של הערכה והשקעה מצד המעסיק/ה.

רכישה של אביזר אופנה צריכה להתבצע על פי מס' שיקולים: תקציב, מגדר, אופי הנשים/הגברים העובדים בארגון- האם שמרנים/טרנדים? 

 

להלן הפריטים המומלצים כמתנות לנשים:

תיקים-  כמעט כל אישה זקוקה ואוהבת תיקים, ישנו מבחר עצום של תיקים: תיקי ערב קטנים ומעוצבים לאירועים, תיקי נשיאה נוחים עם חלוקה פנימית לנשיאה יומיומית, תיקי עבודה המתאימים למחשב נייד. כאשר בוחרים תיק  כמתנה כדאי ללכת על צבע נטרלי: שחור, חום כהה או אדום. כמובן שניתן להשלים את השי עם ארנק תואם, מתנה יוקרתית ומאוד מוערכת.

ארנקים- פריט שנשים נוהגות להחליף לעיתים תקופות מאוד הוא ארנק, פריט אופנה זה משמש אותן באופן יומיומי ולכן זו מתנה שימושית, פרקטית ונחשקת. ישנם ארנקים בטווח מחירים רחב וניתן למצוא ארנקים מעור משובח במחירים סבירים. כמובן שארנק של מותג מוכר, נותן ערך מוסף למוצר ומקנה לעובד מעמד חברתי העולה בקנה אחד עם ערכי המותג.

ערכת נסיעות- ניתן להרכיב ערכה ייעודית לפי צרכי הארגון, במידה והעובדים בארגון נוהגים לטוס לעיתים תקופות, מתנה מסוג זה יכולה להיות פרקטית. הערכה צריכה לכלול: כיסוי דרכון מעור, תג מזוודה מעור וארנק מסמכים לנסיעות.

אביזרים- ישנם אפשרויות רבות נוספות: תיק כלי רחצה מעוצב, נרתיק לכלי איפור, מחזיק מפתחות, ארנקים לכסף קטן ועוד.

 

מה כדאי לקנות לגברים שבחברה ? הפריטים המומלצים לגברים:

תיקים- תיקי עבודה לעסקים מעור עם חלוקה פנימית, ארגונית, תא ייעודי למחשב נייד, רצועת יד ורצועת כתף. בנוסף ישנם תיקים צעירים יותר מעור משומן או מעור משולב עם בד. תיקים אלו מיועדים לגברים צעירים ונועזים.

ארנקים- מכיוון שגברים אינם נוהגים לרכוש ארנקים לעצמם ולעיתים תכופות הארנק האידיאלי הוא כיסוי תעודת הזהות. מתנה של ארנק עור יכולה להיות מתנה מבורכת לעובד בארגון, מתנה שימושית יוקרתית וייחודית.

אביזרים- נרתיק מעור לכרטיסי ביקור, כיסוי לדרכון מעור, ספר תהילים עם כריכת עור, מחברת עם כרכיה מעור, נרתיק לאייפד, כיסוי למחשב נייד.

 

ערכה השי האידיאלית לעובד ,היא ערכה הכוללת ארנק לנשים וארנק לגברים, סט כזה נותן מענה כפול לעובד מכיוון שמתנה זו מיועדת לעובד ולבן זוגו או בת זוגתו.

כאשר הארגון מחליט לפנק גם את בן הזוג הוא משרה על העובד תחושה טובה מאוד, מכיוון שהוא עוזר לפייס את בן הזוג וגורם לבן הזוג להעריך את הארגון. כאשר יש שלום בית, העבודה יכולה להיות נעימה יותר ואפקטיבית יותר.