45 שנות עשייה

בשנת 1978 עמנואל גרינשפן פתח חנות קטנה ברחוב שינקין 5 בתל אביב, והחל למכור פריטים מעור שהוא עצמו תפר. מילדותו, עמנואל עזר לאביו שהיה סוכן שמכר כפפות מעור. האהבה למוצרי עור בערה בעמנואל הצעיר והרצון להצליח ולפרוץ, היה מה שהניע אותו קדימה. באותם שנים, עור היה נחשב לחומר גלם יוקרתי. מי שצרכו אותו היו בעלי אמצעים בלבד. עמנואל היה מהראשונים להביא לישראל פריטים מעור במחירים נוחים, והנגיש לקהל הישראלי מה שכבר היה נפוץ בעולם כולו. כל עיצוב וייצור עבר תרגום ללקוח/ה הישראלי/ת, תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ואיכות לא מתפשרת.

Separate Image
Event 1

שנות ה80

POP OF COLOR

עד לשנות ה80 העליזות, הייתה גישה מאוד שמרנית למוצרי עור בצבעים הטבעיים הניטרלים (שחור וחום). עמנואל היה הראשון להביא צבעוניות חדשה של פריטים מעור בצבעים כמו תכלת, אדום, צהוב וכו'. הוא הבין את הצורך של הישראלים למוצרים מעור במראה עדכני וצבעוני, ובכך פתח דרך לאופנה מובילה בארץ.

Event 2

שנות ה90

ARE YOU A MEMBER CLUB?

התפוצצות מועדוני החברים של חברות האופנה ובכלל. כל אישה החזיקה בארנק שפע כרטיסים מכל הסוגים. הישראלית הממוצעת הייתה צריכה ארנק מאוד גדול ומחולק. עמנואל זיהה את הצורך ובחברה שקדו ועמלו על ייצור של ארנקים מסוג כזה. כל ארנק היה כמו תיק קטן, לרוב עם רצועת נשיאה.

Event 3

שנות ה2000

NETA SADE

עמנואל חבר למעצבת נטע שדה. בזמנו הייתה מגמה בארץ של עיצוב ייחודי וישראלי. נשים חיפשו קו אישי משלהן, חיפשו לבדל את עצמן. באותם שנים הייתה פריצה של מעצבים רבים בישראל. בתי ספר לעיצוב נהפכו להיות פופלאריים. החיבור בין נטע שדה לבין עמנואל היה מדויק. נטע הייתה מעצבת בתחילת דרכה וחיפשה לבסס את מעמדה בישראל, ועמנואל חיפש להכניס קו חדש של מוצרים לתוך החברה.

Event 4

העשור ה 2010

The Ecommerce Wonderland

אתר האונליין של עמנואל הוקם בנובמבר, 2015! עמנואל הייתה חלוצה בארץ בעולם האיקומרס. האתר אפשר לנו להרחיב את הלקוחות שלנו ולשמור על קשר קרוב קרוב עם אלו שמלווים אותנו כבר עשורים. בנוסף, יצרנו קולקציות וחדשניות כמו מותג SINCE הטבעוני, נאוטיקה ועוד.

בשנה ה45 של עמנואל אנחנו שואפים להמשיך ולהתחדש בהתאם למה שקורה בעולם. כל תיק וארנק בחנויות שלנו הם תוצר של אומנות, תשומת לב לפרטים והקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר. כל מוצר עובר בדיקות קפדניות על מנת לוודא שהוא עומד בסטנדרטים שלנו, באיכות הגבוהה ביותר.
נמשיך להתפתח יחד איתכם, הקהל הנאמן שלנו.
בעולם של אופנה מתחלפת, אנחנו פה כדי להישאר, כבר 45 שנים. תמשיכו לעקוב אחרי הפיל.
שלכם,
משפחת עמנואל